De Gezonde Talentenshow

Catharina en Evi

Catharina en Evi

Basisschool De Perroen uit Maastricht
Thema: Mens & Gezondheid

De Gezonde Talentenshow

Mens en gezondheid

Inleiding:

Onze opdracht was: wat zou je doen als je minister-president was? Wij hebben een informatieve poster gemaakt. Daar staan tekeningen op van ongezond en gezond eten. Er staan ook tips voor kinderen die een ongezond leven hebben. Onze poster is op de foto gekomen doordat: de poster heel kleurrijk is en er veel tips op staan. Dit zijn voorbeelden wat voor tips we er op hebben geschreven. Kinderen moeten vaker buiten zijn en niet te vaak op elektronische apparaten zitten.

Nadelen te dik zijn:
Je wordt sneller ziek, kan niet hard rennen en wordt sneller moe. Dit kan je er tegen doen: vaker buiten zijn, veel sporten, gezonder eten en op ingrediƫnten kijken bij eten als er t e veel suiker in zit dan leg je het terug en pakt groente of fruit.

Nadelen van te dun zijn:
Je krijgt het sneller koud, je bent te flexibel. Dit kan je er tegen doen: meer eten (niet ongezond maar gewoon meer eten).

Waarom hebben we dit gemaakt:
Omdat we tekeningen wilden en ook tips, en toen kwamen we op het idee om een informatieve poster te maken.

Deel dit project via:

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,pinterest” sharebtn_style=”button” counters=0 style=”button” template=”6″ point_type=”simple”]

Bekijk ook deze projecten


Groep: Ministers van Gezondheid
Gemma School uit Venlo
Thema: Mens & Gezondheid

Groep: Team 2
Basisschool Lahrhof uit Sittard
Thema: Mens & Techniek

Groep: Aan de Meule 5
Basisschool Aan de Meule uit Sittard
Thema: Mens & Techniek